KONST / Litografier / Färglitografi 14764294
nr 1476 4294
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färglitografi, Signerad, numrerad 173/250, "Los demoiselles Avignon", 62x59 cm, yttermått inklusive ram: 86x116 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:40:56
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj